środa, 1 października 2014

TOP 10 STYLU BOHO - must haveStyl boho sprawdza się w każdym otoczeniu. Poniżej 5 must have, które dobrze by było aby znalazły się w Twojej stylizacji ślubnej, na weselu i sesji fotograficznej:

1. WIANEK Z KWIATÓW

Jeżeli wstydzisz się tak wystąpić na weselu lub w kościele, załóż go chociaż na sesję foto w plenerze. A do kościoła długi welon.
2. ZWIEWNA SUKNIA


Suknia nie może być ciężka. Do tego stylu nie pasują suknie princesski, którymi zalewają nas salony. Znakomicie sprawdzą się skromne suknie z tiulu, czy koronki. Zarówno bez, czy też z rękawkami. W wielu salonach można znaleźć coś w tym stylu. Na stronach internetowych suknie nie prezentują się spektakularnie, biją skromnością ale warto ozdobić je pastelowym pasem lub takim w perełki czy paciorki, do tego kolorowe buty i jest stylóweczka.

Ogromny wybór sukienek w tym stylu jest zagranicą. Osobiście szukam takiej w kolorze pudrowym,

lecz u nas takiej nie dostanę. Polecam Wam za to suknie z salonu ANNA KARA, zarówno te z 2014 jak i nową kolekcję (poniżej zdjęcie sukni z zapowiedzi nowej kolekcji).

 
 Szerzej o sukniach Boho napiszę w kolejnym poście.

3. KWIATY

Na ślubie w stylu Boho nie może zabraknąć kwiatów. Gorzej jak masz uczulenie...
Kwaty powinny być wszędzie.

Bukiet - Najczęściej sprawdzają się bukiety w kształcie kulki. Polecam takie z piwonii :) Śledźcie bloga, gdyż niedługo pojawi się osobny wpis poświęcony bukietom ślubnym.

kwiaty na ślubie - na sali powinno być ich pełno. Na stołach weselnych, stołach ze słodkim bufetem itd... Pięknie wyglądają w szklanych wazonach.4. FRYZURA

Panny młode ślicznie wyglądają w rozpuszczonych włosach, lekko pofalowanych. Dobrze też wyglądają luźne upięcia i warkocze. Toporne, nalakierowane z brokatem koki zostawcie babci.5. PAN MŁODY

Pięknie zaprezentuje się w szarym, błękitnym czy granatowym garniturze, do tego buty w kolorze camelu. Zapomnijcie o przytłaczającej czerni! Zrobię o tym osobny post.


6.DEKORACJA STOŁÓW

Oprócz masy kwiatów, na stołach dobrze wyglądają:

Kieliszki - możecie podkręcić dekorację używając kolorowego szkła. Kieliszki można dostać zarówno w sklepach jak i na giełdach staroci, czy allegro.


Świece - pięknie wyglądają na stole,  nie tylko w szklanych świecznikach (można samemu zrobić, wlewając żelu do wysokiego kieliszka i wkładając wkład) , jak również metalowych.


7. RUSTYKALNE DODATKI

Czyli ramki na stołach (z nr), tablice, personalizowane etykietki, kokardki, itd.
8. TIPI

Jeżeli o chodzi o sesję w plenerze, znakomicie się komponuje


9. SAMOCHÓD Z RUSTYKALNĄ DEKORACJĄ

o dekoracjach na samochód będzie kolejny post. Czekacie?


10. TA SAMA GAMA KOLORYSTYCZNA

w Polsce cięzko, ale może Twoje druhny dadzą sie namówić może nie na jednokowe suknie, ale chociaż na ten sam kolor? Ta sama gama kolorystycza pięknie prezentuje się na zdjęciach i nie "gryzie" się z resztą.


To na tyle. Zachecam do polubienia i śledzenia profilu na facebooku, gdzie zamieszczam dużo inspiracji

https://www.facebook.com/pages/%C5%9Alubne-inspiracje-Weeding-inspirations/923263331022233

3 komentarze: