środa, 1 października 2014

PERSONALIZACJA ŚLUBNYCH ELEMENTÓW - zrób to sama

Dziewczyny !!! Dosyć modne są teraz na ślubach personalizowane elementy. Zaproszenia, serwetki, tabliczki, przypinki, naklejki, zawieszki na trunki itd...itd...Jest to temat rzeka, więc czasem będziemy do niego wracać. Teraz mam dla Was newsa: Otóż własny ślub możecie spersonalizować same. Tak tak...same. Sasasasa :) Więc kobitki zakasać rękawy i do roboty.

Dzisiaj przedstawiam parę pomysł na nadanie indywidualnego charakteru naszemu weselu. Można tego dokonać przy użyciu stempla. Sama chyba z tego skorzystam. Musze tylko pójść do zakładu w którym wyrabia się pieczątki/stemple i zapytać czy to jest w Polsce możliwe wg mojego wzoru. Jeżeli się nie uda, stemple można zamówić na zagranicznych stronach.

Tutaj macie kilka wzorów i ewentualnie możecie też tutaj zamówić:
 https://www.etsy.com/shop/papersushi?section_id=11983243




Przypuśćmy, że już mamy ten stempel, na którym może znaleźć się jakiś przewodni motyw, nasze inicjały, data ślubu, zaczynamy działać. Stemplujemy np. serwetki -  zarówno te do nakrycia przy stole, jak i tych przy np. słodkim bufecie itd.

Następie możemy postemplowac sobie menu, numerację stołów. Jeżeli sami wykonujemy zaproszenia, to je tez można ozdobić.

Etykietki na alkohol też możemy postemplować, torebki na cukierki...no generalnie wszystko w  granicach rozsądku...Nawet listę z rozmieszeniem stołów (pomysł opisany w poprzednim poście). 

Jeżeli chodzi o przywieszki do wszelkich napojów, wykonać je także możemy same, zrobić dziurkę i przymocować na tasiemce i potem co?...POSTEMPLOWAĆ. Podobnie postępujemy z chorągiewkami do ciastek czy drinków. Wycinamy kształty, sklejamy razem, doczepiamy d długich wykałaczek czy też słomek i stemplujemy.

Miłej zabawy :)




2 komentarze:

  1. Widziałam takie gotowe pieczątki u nas :) Ale nie ma ciekawych wzorów. Trzeba samemu zaprojektować.

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawe rozwiązanie

    OdpowiedzUsuń