środa, 1 października 2014

ŚLUBNA PALETA KOLORÓW - TROPIKALNY

Ta kolorystyka jest popularna w ślubach, które są udzielane w otoczeniu wód na świeżym powietrzu. Czyli nad morzem, nad jeziorem. Wesela na świeżym powietrzu pięknie komponuje się z drewnianymi dodatkami, ceramicznymi donicami i zabytkowym szkłem kolorowym  (np. kieliszki do wina). Jasne kolory tropikalne można łatwo zintegrować z zielenią. Kolory te są wybierane często przez pary, które nie chcą mieć wesela w romantycznym wydaniu. Pastelowe kolory często panom młodym wydają się zbyt kobiece, stąd taka propozycja dla par. Radosny blask tropikalnych kolorów idealnie komponuje się z letnimi miesiącami (lipiec, sierpień).

Tak więc jeżeli np. organizujecie np. ceremonię cywilną na świeżym powietrzu, pomyślcie o tej inspiracji. Możecie zapowiedzieć gościom aby ubrali mniej zobowiązujące stroje, mężczyźni niech nie zakładają krawatów. Jako atrakcje i zabawy można gościom ofiarować dodatki w stylu hawajskim.

W tym klimacie dobrze też będą wyglądać wesele organizowana np. na basenie. Zdecydowanie pasują do tego klimatu drinki z palemką, pochodnie wbite w trawnik, soczysty kolor pomadki do ust, wianek. Pan młody może ubrać się cały na biało, ale nie w garnitur lecz w koszule i np. lniane spodnie.

Ta inspiracja jest także idealna dla ślubów organizowanych na plaży, głownie za granicą, gdzie zawsze jest piękna pogoda. 

Jeżeli natomiast organizujesz ślub w tej tematyce w kraju, podsuwam Ci pomysł na piękną sesję, jaką miała moja koleżanka - w Tropical Islands pod Berlinem.

http://www.tropical-islands.de/pl 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz