środa, 25 marca 2015

drink bar na weselu - zrob to sama

Na każdym weselu podstawą do goszczenia gości jest alkohol. Na pewno każda z Was do stołu będzie miała podawaną np. wódkę i wino. A co jeżeli nie opłaciłyśmy barmana, a niektóre zaproszone kobiety nie przepadają za piciem czystej wódki, a soki dostępne na głównym stole do zrobienia samodzielnego drinka nie są w ich guście lub za szybko schodzą?


W takiej sytuacji warto pomyśleć nad dodatkowym stołem, z napojami i np drinkami.
Możesz na tym specjalnie przygotowanym stoliku, obok dodatkowych napojów butelkowych, soków, wody mineralnej, rurek, lodu, mięty, syropów barmańskich itd. postawić np. w ozdobnych ramkach przepisy na drinki i nazwać je swoim imieniem i Pana Młodego. I nie muszą być to drinki koniecznie z alkoholem. Bo co w przypadku, gdy gościmy młode, karmiące mamy lub babcie, albo ktoś kieruje?


Warto przygotować w porozumieniu z obsługą restauracji taką opcje. Bedzie to tez dodatkowa atrakcja dla gości.

Możesz tez poprosić wcześniej obsługę o pokrojenie owoców na osobnym talerzyku, czy przygotować w ozdobnym dzbanie bezalkoholowy drink. Kazdy będzie mógł sobie nalać taki napój do szklaneczki i w razie potrzeby wymieszać z alkoholem.

Na takim stoliku możesz także umieścić kilka butelek piwa, z ozdobnymi, zabawnymi etykietkami. Zawsze znajdzie się ktoś, kto lubi piwko albo weźmie sobie na kaca ;)  Zapraszam do poprzedniego wpisu--> http://slubnastylowa.blogspot.be/2015/03/pesonalizowane-etykiety-na-alkohol.html

Ladnie tez będą wyglądały kostki lodu z płatkami jadalnych kwiatów. O tym poczytasz tutaj: http://slubnastylowa.blogspot.be/2014/10/oryginalne-kostki-lodu-zrob-to-sama.html

Ciekawym pomysłem jest także tost powitalny szampanem z owocami

Ponizej kilka drinkowych inspiracji


 Źródło: Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz