niedziela, 23 listopada 2014

PUDELKO DLA DRUŻBY - zrób to sam

Z wszystkich emocji wokół planowania ślubu, nie zapominajmy, by dla naszych świadków był to też przyjemny dzień, w którym oprócz swoich obowiązków mogą się także pobawić, a także dostać coś od pary młodej w podzięce.

Zanim jednak zostaną drużbami, należy ich o tym poinformować. Panny młode często nie mają problemu w zawiadomieniu swoich przyjaciółek o honorowej funkcji świadkowej czy druhen. Inaczej sprawa się ma w przypadku męskiej części.

Dzisiaj na blogu przygotowałam post dla przyszłych panów młodych i pomysł na niekonwencjonalny drobiazg - specjalną skrzyneczkę, która w ten sposób poinformuje świadka o roli, którą przyjdzie mu wykonać.

Pan młody mógłby przygotować dla świadka i reszty chłopaków drewniane pudełka, z imieniem. Do środka wkładamy krotka notatkę odnośnie ślubu, małą butelkę whisky i cygaro do świętowania.

Nie jest to drogi podarek, a w ciekawy i męski sposób informuje o funkcji i nadchodzącym wydarzeniu.

Drewniane pudełka możną kupić taniej w sklepach indyjskich, można je potem pomalować i innym kolorem farby wypisać imię lub inicjały świadka/drużby.
Cygara kupimy na sztuki w każdym sklepie z tytoniem.
Z kolei kartkę z informacja o ślubie można samodzielnie stworzyć na kopie i wydrukować. Może ona przypominać zabawny formularz.

foto: Jenna Leigh

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz