sobota, 15 listopada 2014

POMYSŁ NA MEBLE DO WESELNEGO OGRÓDKA - zrób to sama

Niektórzy organizują wesela,poprawiny, wieczory panieńskie w plenerze. Z myślą o nich, ale nie tylko, przedstawiam pomysł wykonania mebli ogrodowych, idealnie nadających się jako miejsce odpoczynku podczas imprezy. Albo chociażby jako wygodna palarnia dla nałogowców.

Często goście zmęczeni po pląsaniu na parkiecie oddaliby nerkę za chwilkę spędzoną na sofie. Czasem twarde krzesła dają popalić. Będziesz bogatsza o nerkę, jeżeli zrobisz im taka atrakcję. Dodatkowo po zachodzie słońca przyda się jakiś romantyczny kącik na naszym weselu. Można obok takiego miejsca wypoczynku powbijać pochodnie, porozkładać stojące lampiony lub porozwieszać je na drzewach. Przed komarami uchronią nas białe, cieńcie firany, które można porozwieszać nad paletowymi meblami.


Takie meble można także wykorzystać na sesji foto w plenerze, czy nawet na ogródku/werandzie sali weselnej.

Potrzebujesz:
  • palety
  • siedziska (lub materiał i gąbkę i szyjesz maleńka sama)
  • młotek/gwoździe
  • farbę
Wskazówki:
palety można wyszlifować, chociaż nie jest to koniecznie. Możesz je także pomalować. Pięknie prezentują się w czekoladowym brązie, czerni, a także bieli. Potem tylko poproś narzeczonego, aby pozbijał palety w skrzynie i zrobił z palet oparcia i stolik. Na tak przygotowane skrzynie wykładamy siedziska - im grubsze, tym naszym gościom będzie przyjemniej.

 Z palet można także wykonać podłogę i inne dekoracje.


Całusy
K.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz